Kompletní nabídka

Pronajmeme byt 1 + kk o rozloze 25 m2 ve 8. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Janského v Olomouci. Byt je po celkové rekonstrukci a je kompletně zařízen. Při podpisu smlouvy je požadována kauce ve výši 8 500,- Kč.

Cena: 8 500,- Kč/měsíc / Lokalita: Janského, Olomouc

Pronajmeme byt 1 + kk o rozloze 21 m2 ve 13. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Lužická v Olomouci. Byt je ve slušném stavu a je částečně zařízen. Při podpisu smlouvy je potřeba uhradit kauci ve výši 17 000,- Kč.

Cena: 6300,-Kč/měs. + 2200,- Kč služby / Lokalita: Olomouc, Lužická

Prodáme byt 2+1 o rozloze 49 m2 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Součástí bytu je i lodžie a šatna. Byt je v původním stavu. Dům prošel revitalizací.

Cena: cena v RK / Lokalita: Olomouc, Brněnská

Prodáme stavební pozemek o celkové rozloze 2 644 m2 v obci Mrsklesy, cca 15 km od Olomouce. Pozemek je vhodný pro výstavbu dvou až tří rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází na okraji obce,kde se již nachází novostavby rodinných domů. Jedná se o velmi žádanou lokalitu v blízkosti lyžařských středisek Hlubočky a Hrubá Voda, se spoustou možností využití volného času v přírodě. Veškerá občanská vybavenost je v městyse Velká Bystřice, který je vzdálený cca 1 km. Bližší informace v realitní kanceláři.

Cena: 2 990 000,- Kč / Lokalita: Mrsklesy

Prodáme byt 2+kk s balkónem v domě na ulici gen. Píky. Dům byl kolaudován v roce 2010. Byt má rozlohu 64 m2 a nachází se ve 4. NP. Součástí bytu je i přilehlá komora, která se nachází na chodbě. Topení je centrální dálkové. V ceně je zahrnuto i parkovací místo v suterénu domu. Byt je ve velmi dobrém stavu, praktiky novostavba. Velmi žádaná lokalita v blízkosti MHD a nákupního centra CITY - GLOBUS.

Cena: 2 999 000,-Kč / Lokalita: Olomouc

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové rozloze 348 m2 se zahradní chatkou v zahrádkářské osadě Olomouc, Chvalkovice, ul. Na luhu. Na pozemku se nachází také základová deska na stavbu nové chaty o rozměrech 4 x 6 m. Elektřina a voda jsou zavedeny na pozemku. Cena k jednání je 425 000,- Kč. Dále k této zahradě lze pronajmout od obce sousední pozemek o rozloze 348 m2, na kterém je též postavena zahradní chatka, s možností následného odkupu. Tímto se celá zahrada zvětší na celkovou plochu 696 m2. Bližší informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.

Cena: 425 000,- Kč / Lokalita: Olomouc, Chvalkovice

Prodej rodinného domu v Mohelnici na ulici Staškova. Jedná s o řadový dům o třech nadzemních podlažích. Zastavěná plocha domu je 135 m2. V 1. np se nachází garáž, prádelna a jiné technické zázemí domu. Ve 2. np se nachází obytná hala s krbem, kuchyně, jídelna a WC. Ve 3. np jsou tři obytné pokoje a koupelna s WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem a je připojen na veškeré inženýrské sítě. K domu náleží zahrada o rozloze 281 m2. Na zahradě je vybudován skleník a malý zahradní domek. Celkově je dům v dobrém technickém stavu.

Cena: 2 990 000,- Kč zadáno / Lokalita: Mohelnice

Prodáme rodinný dům v obci Hněvotín. Dům byl postaven v roce 2010. Jedná se o přízemní dům s obytným podkrovím o velikosti 4+kk s obytnou plochou 107 m2 s garáží o výměře 20 m2, přičemž v přízemí je byt 3+kk a v podkroví pokoj včetně sociálního zařízení, s možností dobudování dalších dvou místností. Celková plocha pozemku je 200 m2. Dům je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě a je vytápěný vlastním plynovým topením. Dobrá dostupnost do Olomouce, atraktivní lokalita.

Cena: 5 190 000,-Kč / Lokalita: Hněvotín

Cena: ZADÁNO 2 690 000,- Kč / Lokalita: Senice na Hané část Cakov

Cena: 20 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Týnecká, Olomouc

Pronajmeme dvě parkovací místa v uzavřeném areálu(uzavřený dvůr u bytového domu) v centru Olomouce, na ul. Grégrové. Brána na dálkové ovládání.

Cena: 750,- Kč/ měsíc / Lokalita: centrum města