Kompletní nabídka

Prodáme byt 1+kk o rozloze 44 m2. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu, který byl zkolaudován v roce 2006. Bytová jednotka má vlastní plynové topení a ohřev užitkové vody. Na bytové jednotce neváznou žádné dluhy a věcná břemena. Velmi žádaná lokalita blízko centra Olomouce. Nedaleko se nachází i cyklistická stezka vedoucí na vyhledávané oblíbené přírodní jezero Poděbrady.

Cena: 2 699 000 / Lokalita: Dolní Hejčínská

Pronajmeme byt 1+kk o rozloze 29 m2 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Glazarova v Olomouci. Byt je nezařízený. Možnost dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Cena nájmu je včetně poplatků za služby.

Cena: 8 500,-Kč / Lokalita: Olomouc, Glazarova

Pronajmeme byt 2+1 o rozloze 46 m2 v 6. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Werichova v Olomouci. Byt je nezařízený. Možnost dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Cena nájmu je včetně poplatků za služby.

Cena: 10 500,- Kč/měsíc / Lokalita: Olomouc, Werichova

Jedná se o zděný objekt č.p. 245, postavený na pozemku p.č. st. 1348, zastavěná plocha a nádvoří o rozloze 437 m2. Adresa objektu je tř. Míru 245/129. Příjezdová komunikace k objektu je ve vlastnictví města a pozemky okolo nemovitosti jsou ve vlastnictví Univerzity Palackého. Objekt má jedno podzemní a jedno nadzemní podlaží. Dle provedených statických zkoušek a statického posudku lze přistavět ještě dvě nadzemní podlaží. Je zpracován projekt na rekonstrukci, a to tak, že v prvním podzemním a v prvním nadzemním podlaží je naprojektováno rehabilitační centrum a ve druhém a třetím nadzemním podlaží má vzniknout 24 malometrážních bytů jako ubytování pro studenty. Samozřejmě není povinností tento projekt použít, ale je součástí prodeje. Objekt lze připojit na veškeré inženýrské sítě.

Cena: 5 900 000,-- Kč / Lokalita: Olomouc, Neředín

Realitní kancelář Adámek prodá rodinný dům v Olomouci na ulici Schweitzerova. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 135 m2. Zahrada má rozlohu 1246 m2. Celková plocha pozemku je 1381 m2. V každém podlaží se nachází bytová jednotka 3+1 o rozloze cca 110 m2. Dům má velkou půdu, kde se dá vybudovat další bytová jednotka. K domu náleží velká zahrada se spoustou vzrostlých stromů. Na pozemku se dále nachází garáž a malá dřevěná chatka. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě. Velmi dobrá lokalita, téměř v centru Olomouce a v těsném sousedství parku.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, Schweitzerova

Prodáme byt 3+1 o rozloze 62 m2 v šestém nadzemním podlaží panelového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, včetně nového zděného bytového jádra. V celém bytě jsou plastová okna a dále součástí bytu je i lodžie, která je zasklená. Dům prošel celkovou revitalizací, ale není zadlužen. Nízké náklady na bydlení. Klidná lokalita.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: U Cukrovaru, Olomouc

Prodáme byt 1+1 v OV v cihlové zástavbě na ulici kpt. Nálepky. Byt má celkovou plochu 49,1 m2. Nachází se ve čtvrtém poschodí bez výtahu. Byt byl v roce 2017 částečně rekonstruován (výměna oken, nové plynové topení + kotel, nové rozvody odpadů a vody). Byt lze dispozičně změnit na 2 + kk. Součástí domu je uzavřený zatravněný dvorní trakt. Vhodné jako investice, nebo startovní byt.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: kpt. Nálepky, Olomouc

Prodáme byt o velikosti 1 + kk ve třetím poschodí cihlového domu. Byt má rozlohu 30,5 m2 + 5 m2 sklep. K bytu náleží 2 balkóny o rozloze 10 m2. Celková rozloha celého bytu je tedy 45,5 m2. Byt je v perfektním stavu a jeho součástí je i klimatizace.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Voskovcova, Olomouc

Prodáme byt 2+1 o rozloze 53 m2 ve třetím nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale velmi pěkném stavu. Na podlaze jsou položeny parkety, okna jsou plastová, bytové jádro je původní a lodžie je zasklená. Dům prošel celkovou revitalizací, ale není zadlužen. Nízké náklady na bydlení. Cena bytu vychází cca 35 000,-/m2.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: U Cukrovaru, Olomouc

Prodáme byt 2+1 o rozloze 49 m2 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Součástí bytu je i lodžie a šatna. Byt je v původním stavu. Dům prošel revitalizací.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, Brněnská

Prodáme byt 2+kk s balkónem v domě na ulici gen. Píky. Dům byl kolaudován v roce 2010. Byt má rozlohu 64 m2 a nachází se ve 4. NP. Součástí bytu je i přilehlá komora, která se nachází na chodbě. Topení je centrální dálkové. V ceně je zahrnuto i parkovací místo v suterénu domu. Byt je ve velmi dobrém stavu, praktiky novostavba. Velmi žádaná lokalita v blízkosti MHD a nákupního centra CITY - GLOBUS.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc

Prodej rodinného domu v Mohelnici na ulici Staškova. Jedná s o řadový dům o třech nadzemních podlažích. Zastavěná plocha domu je 135 m2. V 1. np se nachází garáž, prádelna a jiné technické zázemí domu. Ve 2. np se nachází obytná hala s krbem, kuchyně, jídelna a WC. Ve 3. np jsou tři obytné pokoje a koupelna s WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem a je připojen na veškeré inženýrské sítě. K domu náleží zahrada o rozloze 281 m2. Na zahradě je vybudován skleník a malý zahradní domek. Celkově je dům v dobrém technickém stavu.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Mohelnice

Prodáme rodinný dům v obci Hněvotín. Dům byl postaven v roce 2010. Jedná se o přízemní dům s obytným podkrovím o velikosti 4+kk s obytnou plochou 107 m2 s garáží o výměře 20 m2, přičemž v přízemí je byt 3+kk a v podkroví pokoj včetně sociálního zařízení, s možností dobudování dalších dvou místností. Celková plocha pozemku je 200 m2. Dům je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě a je vytápěný vlastním plynovým topením. Dobrá dostupnost do Olomouce, atraktivní lokalita.

Cena: 5 190 000,-Kč / Lokalita: Hněvotín

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Senice na Hané část Cakov

Pronajmeme dvě parkovací místa v uzavřeném areálu(uzavřený dvůr u bytového domu) v centru Olomouce, na ul. Grégrové. Brána na dálkové ovládání.

Cena: 750,- Kč/ měsíc / Lokalita: centrum města