Kompletní nabídka

Nabízíme k prodeji byt 1+1 na ulici Mohelnická, Uničov. Slunný byt o rozloze 39 m2 se nachází v 1. podlaží panelového domu po revitalizaci. Výhodou jsou nízké náklady na energie (energetický štítek C ). Dále k bytu náleží sklep a možnost využít společnou kolárnu, kočárkárnu a sušárnu. Byt je v osobním vlastnictví a dobrém stavu. Vytápění ústřední dálkové.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Mohelnická, Uničov

RK Adámek prodá obchodní prostory, které se nacházejí v areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Jedná se o trvalou stavbu na cizím pozemku. Pozemek je pronajatý od FN Olomouc na dobu neurčitou. Nájem za pronájem pozemku je 3 450,- Kč/měsíc. Nemovitost je připojena k inženýrským sítím a je vytápěna akumulačními kamny. V současné době je nemovitost využívána jako obchod a okénko s rychlým občerstvením.

Cena: 1 090 000,- Kč / Lokalita: Fakultní nemocnice Olomouc

Realitní kancelář Adámek prodá rodinný dům v Olomouci na ulici Schweitzerova. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 135 m2. Zahrada má rozlohu 1246 m2. Celková plocha pozemku je 1381 m2. V každém podlaží se nachází bytová jednotka 3+1 o rozloze cca 110 m2. Dům má velkou půdu, kde se dá vybudovat další bytová jednotka. K domu náleží velká zahrada se spoustou vzrostlých stromů. Na pozemku se dále nachází garáž a malá dřevěná chatka. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě. Velmi dobrá lokalita, téměř v centru Olomouce a v těsném sousedství parku.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, Schweitzerova

Prodáme byt 1+1 v OV v cihlové zástavbě na ulici kpt. Nálepky. Byt má celkovou plochu 49,1 m2. Nachází se ve čtvrtém poschodí bez výtahu. Byt byl v roce 2017 částečně rekonstruován (výměna oken, nové plynové topení + kotel, nové rozvody odpadů a vody). Byt lze dispozičně změnit na 2 + kk. Součástí domu je uzavřený zatravněný dvorní trakt. Vhodné jako investice, nebo startovní byt.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: kpt. Nálepky, Olomouc

Prodáme byt o velikosti 1 + kk ve třetím poschodí cihlového domu. Byt má rozlohu 30,5 m2 + 5 m2 sklep. K bytu náleží 2 balkóny o rozloze 10 m2. Celková rozloha celého bytu je tedy 45,5 m2. Byt je v perfektním stavu a jeho součástí je i klimatizace.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Voskovcova, Olomouc

Prodáme byt 2+1 o rozloze 53 m2 ve třetím nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale velmi pěkném stavu. Na podlaze jsou položeny parkety, okna jsou plastová, bytové jádro je původní a lodžie je zasklená. Dům prošel celkovou revitalizací, ale není zadlužen. Nízké náklady na bydlení. Cena bytu vychází cca 35 000,-/m2.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: U Cukrovaru, Olomouc

Prodáme byt 2+1 o rozloze 49 m2 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Součástí bytu je i lodžie a šatna. Byt je v původním stavu. Dům prošel revitalizací.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, Brněnská

Pronajmeme dvě parkovací místa v uzavřeném areálu(uzavřený dvůr u bytového domu) v centru Olomouce, na ul. Grégrové. Brána na dálkové ovládání.

Cena: 750,- Kč/ měsíc / Lokalita: centrum města