Kompletní nabídka

Prodáme podsklepený dvoupodlažní rodinný dům v obci Těšetice o velikosti 2 x 2+1 postavený na pozemku o celkové rozloze 821 m2. Na pozemku je postavena i garáž a hospodářská budova. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě a je vytápěn vlastním plynovým topením. Nemovitost je v horším stavu a bude potřebovat opravy a další investice.

Cena: 2 550 000,- Kč / Lokalita: Těšetice

Prodáme byt 2+1 o rozloze 53 m2 ve třetím nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale velmi pěkném stavu. Na podlaze jsou položeny parkety, okna jsou plastová, bytové jádro je původní a lodžie je zasklená. Dům prošel celkovou revitalizací, ale není zadlužen. Nízké náklady na bydlení. Cena bytu vychází cca 35 000,-/m2.

Cena: 1 875 000,- Kč / Lokalita: U Cukrovaru, Olomouc

Pronajmeme byt 2 + 1 o rozloze 75 m2 ve 3. NP cihlového domu na ulici Javoříčská v Olomouci. V bytě je vlastní plynové topení a byt je nezařízený. Majitel požaduje kauci ve výši měsíčního nájemného.

Cena: 15 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Olomouc, Javoříčská

Pronajmeme byt 3 + 1 o rozloze 72 m2 ve 4. NP cihlového domu na ulici Albertova v Olomouci. Byt je částečně zařízený. Majitel požaduje kauci ve výši měsíčního nájemného.

Cena: 13 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Olomouc, Albertova

Pronajmeme obchodní prostory s výlohou o rozloze 16 m2 na frekventované ulici Masarykova v Olomouci. Prostory jsou vhodné na malý obchůdek, nebo kancelář.

Cena: 5 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Olomouc, Masarykova

Pronajmeme byt 3 + 1 o rozloze 70 m2 ve třetím nadzemním podlaží. Byt je nezařízený. Lze i dlouhodobě.

Cena: 12 500,- Kč / Lokalita: Olomouc, U místní dráhy

Prodáme byt 2+1 o rozloze 49 m2 ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Součástí bytu je i lodžie a šatna. Byt je v původním stavu. Dům prošel revitalizací.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, Brněnská

Prodáme stavební pozemek o celkové rozloze 2 644 m2 v obci Mrsklesy, cca 15 km od Olomouce. Pozemek je vhodný pro výstavbu dvou až tří rodinných domů. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází na okraji obce,kde se již nachází novostavby rodinných domů. Jedná se o velmi žádanou lokalitu v blízkosti lyžařských středisek Hlubočky a Hrubá Voda, se spoustou možností využití volného času v přírodě. Veškerá občanská vybavenost je v městyse Velká Bystřice, který je vzdálený cca 1 km. Bližší informace v realitní kanceláři.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Mrsklesy

Prodáme byt 2+kk s balkónem v domě na ulici gen. Píky. Dům byl kolaudován v roce 2010. Byt má rozlohu 64 m2 a nachází se ve 4. NP. Součástí bytu je i přilehlá komora, která se nachází na chodbě. Topení je centrální dálkové. V ceně je zahrnuto i parkovací místo v suterénu domu. Byt je ve velmi dobrém stavu, praktiky novostavba. Velmi žádaná lokalita v blízkosti MHD a nákupního centra CITY - GLOBUS.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové rozloze 348 m2 se zahradní chatkou v zahrádkářské osadě Olomouc, Chvalkovice, ul. Na luhu. Na pozemku se nachází také základová deska na stavbu nové chaty o rozměrech 4 x 6 m. Elektřina a voda jsou zavedeny na pozemku. Cena k jednání je 425 000,- Kč. Dále k této zahradě lze pronajmout od obce sousední pozemek o rozloze 348 m2, na kterém je též postavena zahradní chatka, s možností následného odkupu. Tímto se celá zahrada zvětší na celkovou plochu 696 m2. Bližší informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.

Cena: 425 000,- Kč / Lokalita: Olomouc, Chvalkovice

Prodej rodinného domu v Mohelnici na ulici Staškova. Jedná s o řadový dům o třech nadzemních podlažích. Zastavěná plocha domu je 135 m2. V 1. np se nachází garáž, prádelna a jiné technické zázemí domu. Ve 2. np se nachází obytná hala s krbem, kuchyně, jídelna a WC. Ve 3. np jsou tři obytné pokoje a koupelna s WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem a je připojen na veškeré inženýrské sítě. K domu náleží zahrada o rozloze 281 m2. Na zahradě je vybudován skleník a malý zahradní domek. Celkově je dům v dobrém technickém stavu.

Cena: 2 990 000,- Kč zadáno / Lokalita: Mohelnice

Prodáme rodinný dům v obci Hněvotín. Dům byl postaven v roce 2010. Jedná se o přízemní dům s obytným podkrovím o velikosti 4+kk s obytnou plochou 107 m2 s garáží o výměře 20 m2, přičemž v přízemí je byt 3+kk a v podkroví pokoj včetně sociálního zařízení, s možností dobudování dalších dvou místností. Celková plocha pozemku je 200 m2. Dům je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě a je vytápěný vlastním plynovým topením. Dobrá dostupnost do Olomouce, atraktivní lokalita.

Cena: 5 190 000,-Kč / Lokalita: Hněvotín

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Senice na Hané část Cakov

Cena: 20 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Týnecká, Olomouc

Pronajmeme dvě parkovací místa v uzavřeném areálu(uzavřený dvůr u bytového domu) v centru Olomouce, na ul. Grégrové. Brána na dálkové ovládání.

Cena: 750,- Kč/ měsíc / Lokalita: centrum města