Kompletní nabídka

Prodáme rekreační chatu v obci Bílovice-Lutotín. Zastavěná plocha chaty je 51 m2 a celková plocha pozemku je 845 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyňka, komora a koupelna s WC. V podkroví jsou dva pokojíky. Chata má elektrickou přípojku, voda je z vlastní studny a odpad je vyveden do septiku. Velmi žádaná lokalita v blízkosti Běleckého mlýna.

Cena: 1 575 000,- Kč / Lokalita: Bílovice-Lutotín

Prodáme tři stavební parcely o rozloze 1000 m2, 971 m2 a 973 m2 v katastru obce Domašov u Šternberka. Parcely jsou kompletně připraveny ke stavění. Stavět se může začít ihned. Ke každé parcele je přivedena elektřina, zakončená elektrickým rozvaděčem, obecní vodovod a obecní kanalizace s kanalizační šachtou pro připojení. Je vybudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení a ke každému pozemku je vybudováno parkovací místo. Velmi pěkná lokalita na okraji obce s výhledem do přírody. Obec Domašov se nachází cca 20 km od Olomuce a 4 km od Šternberka.

Cena: 2 250,- Kč/m2 / Lokalita: Domašov u Šternberka

Prodáme zděnou řadovou garáž na ulici Husova v Kopřivnici. Garáž má rozlohu 30 m2 (5x6 m).

Cena: 550 000,- Kč / Lokalita: Kopřivnice, Husova

Pronajmeme byt 3 + kk o celkové rozloze 81 m2 ve druhém nadzemním podlaží novostavby domu na ulici Eduarda Hanburgera v Olomouci. Jedná se o velmi pěkný byt s velkou terasou, na kterou je přístup ze všech pokojů. Každý pokoj je klimatizovaný a v celém bytě jsou vestavěné skříně na míru. V bytě je šatna a na chodbě vedle bytu je komora. Dále k bytu náleží parkovací místo v suterénu domu a u tohoto místa je další místnost využitelná jako sklep. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu blízko centra města.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Eduarda Hamburgera

Prodáme byt 3+1 o rozloze 77 m2 se zasklenou lodžií ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu na ulici kpt. Nálepky v Kopřivnici. K bytu náleží šatna a sklepní kóje. Dům je zateplený a okna jsou plastová. Topení dálkové. Dům se nachází v atraktivní lokalitě. K bytu lze přikoupit garáž o výměře 30 m2, která je od bytu vzdálena cca 600 m.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Kopřivnice, kpt. Nálepky

Prodáme rodinný dům v obci Domašov u Šternberka. Do domu se vstupuje po třech schodech do malého zádveří. Vstupem do domu se dostanete do mezipatra, dům je situován v mírném svahu. Ze zádveří vede 7 schodů nahoru do hlavního obytného prostoru, kde se nachází obývací pokoj s otevřeným prostorem do podkroví, kde se nachází malá pracovna/úložný prostor přístupný po stahovacích schodech. Dále se zde nachází koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, kuchyň propojená s jídelnou. Z jídelny vede otevřené schodiště podél stěny do podkroví, kde se nachází menší pokojíček vhodný pro příležitostné přespání nebo jako úložný prostor.
Ze zádveří dolů po schodech se dostanete do klidové části domu – nachází se zde 2 pokoje, jeden s přímým vstupem na terasu, druhý menší, u kterého se nachází šatna se zabudovanou skříní.
Dále se v přízemí nachází kotelna a samostatné WC s umyvadlem.

Cena: 5 750 000,- Kč / Lokalita: Domašov u Šternberka

Pronajmeme byt 2+1 o celkové rozloze 56 m2 v cihlovém domě na ulici Vitáskova v Olomouci Hejčíně. Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží. Je v dobrém stavu a je kompletně zařízený. Součástí bytu je i balkón. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Cena: 14 000,- Kč / Lokalita: Olomouc Vitáskova

Pronajmeme byt 2+1 o celkové rozloze 62 m2 ve druhém nadzemním podlaží v cihlovém domě na ulici Studentská v centru města Olomouce. Byt je velmi pěkný, prošel částečnou rekonstrukcí a je nezařízený. Součástí bytu je i balkón a šatna. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Cena: 15 500,- Kč / Lokalita: Olomouc Studentská

Pronajmeme byt 2+1 ve třetím nadzemním podlaží panelového domu na ulici Západní v Prostějově. Byt prošel kompletní a zdařilou rekonstrukcí a je nezařízený. Součástí bytu je i balkón. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.

Cena: 13 000,- Kč/měsíc + elektřina / Lokalita: Prostějov, Západní

Pronajmeme byt 2+1 v cihlovém domě na ulici Slavonínská. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží. Je v původním stavu a je nezařízený. Součástí bytu je i balkón a sklep. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Slavonínská

Pronájem bytu 1+kk v Olomouci na ulici Jiráskova. Byt má rozlohu 33 m2, nachází se ve 3. podlaží. Byt má balkon a je kompletně zařízený, včetně myčky, pračky a lednice. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájemného.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Jiráskova

Pronajmeme byt 2+1 v rodinném domě na ulici Schweitzerova. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží. Je nezařízený. V bytě je vlastní plynové topení. K bytu lze využívat velkou zahradu a parkovat auto ve dvoře. Velmi pěkné bydlení.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Schweitzerova

Zprostředkováváme prodej bytu 3+1 o rozloze 78,2 m2 v pátém nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale pěkném stavu. Na podlaze jsou položeny parkety, okna jsou plastová, bytové jádro je původní zděné. K bytu náleží lodžie a zděná sklepní kóje. Dům prošel celkovou revitalizací. Velmi žádaná lokalita.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Přerov, Kosmákova

Prodáme rodinný dům v obci Chropyně, místní část Hrad. Řadový dům byl postaven z cihel cca ve 30. letech minulého století a je připojen na veškeré inženýrské sítě. Má dvě nadzemní podlaží. V prvním podlaží se nachází kuchyně, obývací pokoj, koupelna a WC, ve druhém podlaží tři pokoje. Dům je částečně podsklepený. Střecha je tvořena eternitovou šablonou. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým ústředním topením. Dům je v dobrém a udržovaném stavu. Obec Chropyně je středisková obec s veškerou občanskou vybaveností a je dobře dostupná vlakem i autobusem.

Cena: 3 499 000,- Kč / Lokalita: Chropyně

Prodáme byt 2 + 1 o rozloze 57 m2 s lodžií ve druhém patře panelového domu. Byt je v dobrém stavu a v bytě se nachází šatna. Na chodbě u bytu je i komora.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Olomouc, I.P. Pavlova
1 | 2