Kompletní nabídka

Prodáme stavební parcelu o rozloze 798 m² v katastru obce Domašov u Šternberka. Parcela je určena na výstavbu rodinného domu. Stavět se může začít ihned. Inženýrské sítě voda, kanalizace a elektřina jsou vedeny na hranici pozemku. Velmi pěkná lokalita v centru obce. Obec Domašov se nachází cca 20 km od Olomouce a 4 km od Šternberka.

Cena: 1 450 000,- Kč / Lokalita: Domašov u Šternberka

Pronajmeme byt 2+1 o rozloze 55 m2 ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu. K bytu náleží sklep a parkovací místo v uzavřeném dvoře. Byt je nezařízený, k dispozici pouze pračka a lednička. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Velmi pěkné bydlení na dobrém místě u parku a v centru města. Možnost dlouhodobého pronájmu. Cena nájmu je včetně plateb za energie.

Cena: 16 000,- Kč/měsíc / Lokalita: Olomouc, Vídeňská

Pronajmeme byt 2+1 o rozloze 55 m2 ve 4. nadzemním podlaží domu s výtahem. K bytu náleží terasa, sklep a vyhrazené parkovací místo před domem. Byt je kompletně zařízen. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Velmi pěkné bydlení. Možnost dlouhodobého pronájmu. Cena nájmu je včetně plateb za energie.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Handkeho 1B

Pronajmeme byt 3+1 s lodžií o rozloze 73 m2 v 1. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Skupova v Olomouci. Byt je nezařízený. Možnost dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Cena nájmu je včetně poplatků za služby. PENB nedodán z tohoto důvodu uváděno PENB. tř. G. Byt je volný ihned.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Skupova

Pozor. K prodeji poslední dvě stavební parcely o rozloze 971 m2 a 973 m2 v katastru obce Domašov u Šternberka. Parcely jsou kompletně připraveny ke stavění. Stavět se může začít ihned. Ke každé parcele je přivedena elektřina, zakončená elektrickým rozvaděčem, obecní vodovod a obecní kanalizace s kanalizační šachtou pro připojení. Je vybudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení a ke každému pozemku je vybudováno parkovací místo. Velmi pěkná lokalita na okraji obce s výhledem do přírody. Obec Domašov se nachází cca 20 km od Olomuce a 4 km od Šternberka.

Cena: 2 250,- Kč/m2 / Lokalita: Domašov u Šternberka

Pronajmeme byt 3 + kk o celkové rozloze 81 m2 ve druhém nadzemním podlaží novostavby domu na ulici Eduarda Hanburgera v Olomouci. Jedná se o velmi pěkný byt s velkou terasou, na kterou je přístup ze všech pokojů. Každý pokoj je klimatizovaný a v celém bytě jsou vestavěné skříně na míru. V bytě je šatna a na chodbě vedle bytu je komora. Dále k bytu náleží parkovací místo v suterénu domu a u tohoto místa je další místnost využitelná jako sklep. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu blízko centra města.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Eduarda Hamburgera

Pronajmeme byt 2+1 o celkové rozloze 62 m2 ve druhém nadzemním podlaží v cihlovém domě na ulici Studentská v centru města Olomouce. Byt je velmi pěkný, prošel částečnou rekonstrukcí a je nezařízený. Součástí bytu je i balkón a šatna. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc Studentská

Pronajmeme byt 2+1 v cihlovém domě na ulici Slavonínská. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží. Je v původním stavu a je nezařízený. Součástí bytu je i balkón a sklep. Cena za nájem je včetně služeb. Majitel bytu požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Slavonínská

Pronájem bytu 1+kk v Olomouci na ulici Jiráskova. Byt má rozlohu 33 m2, nachází se ve 3. podlaží. Byt má balkon a je kompletně zařízený, včetně myčky, pračky a lednice. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájemného.

Cena: ZADÁNO / Lokalita: Olomouc, Jiráskova

Prodáme byt o velikosti 1 + kk ve třetím poschodí cihlového domu. Byt má rozlohu 30,5 m2 + 5 m2 sklep. K bytu náleží 2 balkóny o rozloze 10 m2. Celková rozloha celého bytu je tedy 45,5 m2. Byt je v perfektním stavu a jeho součástí je i klimatizace.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: Voskovcova, Olomouc

Prodáme byt 2+1 o rozloze 53 m2 ve třetím nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale velmi pěkném stavu. Na podlaze jsou položeny parkety, okna jsou plastová, bytové jádro je původní a lodžie je zasklená. Dům prošel celkovou revitalizací, ale není zadlužen. Nízké náklady na bydlení. Cena bytu vychází cca 35 000,-/m2.

Cena: PRODÁNO / Lokalita: U Cukrovaru, Olomouc